אנו מתמחים בתכנון של מבני מגורים ומבני ציבור ברחבי הארץ, תוך התאמה של תהליך התכנון והתוצר הסופי לתוכן הרצוי של הפרויקט.
מכיוון שאנו מאמינים בתכנון תואם תוכן, אנו בוחנים את התוכן על בסיס רצונות הלקוח, המשתמש והסביבה, ובאמצעות מחקר מתרגמים את התוכן לתכנון אדריכלי של מקום שיממש את אותם הרצונות. התכנון מתחיל בבחינה פרטנית של הקונטקסט האורבני, פרוגרמטי, תרבותי ואקלימי הייחודי לכל פרויקט. בחינה זו נעשית דרך היכרות מקיפה עם האתר, הכרת המאפיינים הייחודיים לו ותרבות המחייה בו. בחלק מן הפרויקטים אנו מגדילים ומעמיקים את המחקר מתוך כוונה להעשיר ולפתח את התכנון ואת הדיון האדריכלי סביבו באמצעות מיפוי התוכן והערכים הרצויים.
למידע נוסף עברו לעמוד תהליך תכנון

 

 

אדריכל ירון ישראל סיים את לימודי התואר הראשון באדריכלות באוניברסיטת תל אביב בשנת 2008. לאחר שצבר ניסיון מקצועי בארץ, המשיך בשנים
2010-2012 ללימודי תואר שני באדריכלות ב-Technical University of Delft בהולנד, שם למד במסגרת קבוצת המחקר Border Conditions העוסקת במיפוי תופעות מרחביות במצבי קצה לצורך פרשנות של מושגים אדריכליים.

 

מאז סיום התואר הראשון עבד ירון ישראל במספר משרדים ידועים בארץ. את עיקר נסיונו כשכיר צבר בתכנון של מבני ציבור ותרבות בכלל, ובתכנון בתי ספר בפרט. במסגרות אלה תכנן פרויקטים בתל אביב, הוד השרון, מודיעין, ירושלים

אשדוד, ועוד. כמו כן התנסה בתכנון פרויקטים הממוקמים במזרח אירופה, באפריקה ובמערב אסיה.

 

מאז סיום לימודיו ועד היום מהווה ירון ישראל חלק אינטגרלי מחברת התכנון 'שיא חד"ש בע"מ'. במסגרת זו צבר ניסיון רב בתחום הבניה הפרטית לרבות מבני מגורים, מסחר, תעשייה ומשרדים. סדרי הגודל בפרויקטים אלה נעו בין תכנון יחידת מגורים בודדת ועד לתכנון של מפעלים ומבני מגורים בשטח של אלפי מ"ר, בין אם בתכנון פרטני לביצוע או בתכניות בינוי עיר מפורטות.

 

בשנת 2015  פתח אדריכל ירון ישראל את משרדו בתל אביב. המשרד ממוקם במרכז תל אביב, ליד שוק הכרמל.